Dopravné obmedzenia v Karlovej Vsi: Oprava asfaltového povrchu na Perneckej

517

Kvôli prejazdu ťažkých stavebných mechanizmov pri oprave asfaltového povrchu nebude možné od štvrtka 9. júna do nasledujúceho štvrtka 16. júna parkovať na Perneckej ulici. Na sociálnej sieti o tom informuje mestská časť Karlova Ves.

Toto obmedzenie sa netýka vyznačených parkovacích miest pri Kláštore minoritov. Práce začnú frézovaním starého asfaltu, pričom jazdiť autami po Perneckej bude možné i keď po hrboľatom a drsnom povrchu. Súčasne budú meniť i kanalizačné poklopy za nové, takže v týchto úsekoch bude zúžená vozovka.

Na budúci týždeň, v utorok 14. júna, bude prebiehať kladenie nového asfaltového povrchu. Pernecká bude prejazdná v čiastočne obmedzenom režime. Pri asfaltovaní pruhu, ktorý je bližšie k bytovkám a vjazdom do dvorov nebude možné tieto vjazdy/výjazdy používať až do rána 15. júna. Ak by bolo nevhodné počasie, môže byť termín upravený.

O zákaze parkovania budú vodiči informovaní prenosným dopravným značením. „Za dočasné obmedzenie sa ospravedlňujeme a zároveň prosíme vodičov o rešpektovanie pokynov. V prípade nerešpektovania dopravného značenia budú automobily odtiahnuté,“ dodáva mestská časť na sociálnej sieti.

Zdroj: Karlova Ves