Fotografická súťaž o najkrajšie zábery regiónu Záhorie

1430

Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie vyhlásila 3. ročník fotografickej súťaže Záhorie-rozmanitá zem. Súťaž je určená amatérskym i profesionálnym  fotografom. Ich úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti regiónu Záhorie.

Súťaž vyvrcholí vernisážou víťazných fotografií. O víťazoch rozhodne odborná porota a verejnosť na Facebookovej stránke Región Záhorie.
Organizátorom súťaže Záhorie-rozmanitá zem je Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie.

Cieľom fotosúťaže je propagovať zaujímavosti regiónu Záhorie prostredníctvom fotografií. Hlavným porotcom je fotograf Adam Húšek. Ďalší porotcovia sú fotograf Tomáš Bilka a riaditeľka organizácie Dominika Ondrovičová.

Finalisti a víťazi sa môžu tešiť zo spoločnej vernisáže a vecných cien.
Fotografie je možné zasielať do
30. septembra 2020 na director@regionzahorie.sk.

Podmienkou je, aby fotografia bola zhotovená na území regiónu Záhorie (okres Senica, Skalica, Malacky, Stupava a okolie).

V treťom ročníku sú pripravené 4 súťažné kategórie a to Jar na Záhorí, Leto na Záhorí, Jeseň na Záhorí a Zima na Záhorí.

Každý súťažiaci môže do súťaže zaslať  max. 4 fotografie (v každej kategórii jednu). O víťazoch rozhodne odborná porota. Svojho favorita vyberú i fanúšikovia stránky Región Záhorie na Facebooku.

Choď a ukáž Záhorie iným! Podmienky súťaže nájdete na http://regionzahorie.sk/regionzahorie-foto-sutaz-zahorie-rozmanita-zem-2020.

Zdroj: regionzahorie.sk