Kino Mier v Modre začína premietať

868

Mestské Kino Mier zdvíha filmovú oponu a po 164 dňoch opäť začína premietať.

Od 1. júna sa môžete tešiť na oscarové filmy, blockbustre, výborné animáky, romantiku, komédie, horory a mnoho ďalších žánrov. Všetko to budú celkom nové filmy, ktoré sa ešte v kinách nepremietali.

“Veľmi sa tešíme, že už 1. júna sa môžeme stretnúť s vami, našimi priateľmi pri kvalitnej kinematografii. Distribútori pripravili naozaj bohatú nádielku dobrých filmov. Môžete sa tešiť na oscarové filmy, blockbustre, výborné animáky, romantiku, komédie, horory a mnoho ďalších žánrov. A čo je potešujúce, všetko to budú celkom nové filmy, ktoré sa ešte v kinách nepremietali”, hovorí manažér kina Roman Zatlukal.

Novinky a program nájdete na webe.

“Uvoľnenie opatrení nám umožnilo privítať v ružovej a oranžovej fáze 50% kapacity (100 divákov) a možnosť občerstvenia v kinosále. Sedenie v kinosále je podmienené vynechaním jedného voľného sedadla, pokiaľ sa nejedná o divákov z jednej domácnosti. Podmienkou je zatiaľ stále prekrytie dýchacích ciest a povinnosť viesť evidenciu, ktorá zahŕňa mailový kontakt alebo telefónne číslo každého návštevníka. Tieto údaje však budeme uchovávať iba po dobu dvoch týždňov. Pri vstupe do kina a aj do samotnej sály bude pripravená dezinfekcia rúk”, dodáva R. Zatlukal.

Zdroj: Mesto Modra