Letné kino Dúbravka štartuje už zajtra! Aké filmy si pre vás pripravili?

1236

Tradícia Letných kín je v bratislavských mestských častiach posledné roky veľmi obľúbená. Prečo tráviť večery v kine, keď si film môžete pozrieť na čerstvom vzduchu!

Dúbravčania môžu tráviť letné večery spoločne pri kine už tretí rok. Letné kino sa rozkladá na ploche pred Domom kultúry Dúbravka a inak tomu nebude ani toto leto.

Pripravené má štyri filmové stretnutia. Prvé bude patriť filmu Čarodejnice z Eastwicku, v ktorom berú dych herecké výkony Jacka Nicholsona, Cher, Susan Sarandon či Michelle Pfeiffer. Film je spojením bizarnej komédie, hororu i satiry na zatuchnutú morálku typického amerického malomesta. Tri osamelé ženy si žijú obyčajný život v malom novoanglickom mestečku Eastwick. Netušiac, že sú novodobými čarodejnicami sa pravidelne, každý týždeň, stretávajú, popíjajú alkohol, hrajú karty a fantazírujú o ideálnom mužovi. Jedného dňa sa z nenazdajky v mestečku objaví tajomný cudzinec s diabolským sexepílom. Film bol roku 1988 nominovaný na Oscara za hudbu a zvuk.

No a ako to celé dopadne? To môžete prísť zistiť už zajtra 17. júla, na premietaní pred Domom kultúry Dúbravka. Projekcia sa začína o 21.30 a vstupné je zadarmo. V prípade nepriaznivého počasia sa však nepremieta.

Na piatok 31. júla je naplánovaná projekcia amerického akčného filmu Lúpež vo veľkom štýle v hlavnej úlohe s hereckou legendou Morganom Freemenom, ktorému budú sekundovať Michael Cain, Alan Larkin, Joey King či Matt Dillon.

Zdroj: Dúbravka