Letodivy ukončí PiPi Dlhá Pančucha

1121

Po úspešnom prvom ročníku nechýbalo ani toto leto v župnom Bratislavskom bábkovom divadle letné hranie s názvom Letodivy. Doteraz herci odohrali sedem predstavení a pred sebou majú ešte jedno. Na záver poteší malých aj veľkých PiPi Dlhá Pančucha.

“Letodivy zaznamenali veľký úspech. Diváci si mohli obľúbené predstavenia, ako aj zaujímavých hostí, vychutnať každý júlový a augustový štvrtok podvečer a to v tieni divadelnej záhrady. Na svoje si prišli tak deti, ako i dospelí, ktorí si mohli každý druhý štvrtok v mesiaci užiť zaujímavý koncert. Teším sa, že bábkoherci oživili starú divadelnú záhradu a vytvorili tak nový zaujímavý priestor,“ povedal bratislavský župan Juraj Droba.

Druhý ročník letného divadelného podujatia LETODIVY uzatvorí 27. 8. o 18:00 hodine rozprávka PiPi Dlhá Pančucha z produkcie divadla PIKI. Predstavenie, podľa vybraných kapitol z knižiek Astrid Lindgrenovej, je o neobyčajnom dievčati menom Pipi Dlhá Pančucha. Počas hodinového sledu jednotlivých epizód sa PIPI spolu so svojimi kamarátmi Tomim a Anikou, stretne s celým radom rozličných postáv a figúrok švédskeho malomesta.