Na Pohodu 2019 so župou

732

Bratislavský samosprávny kraj už viacero rokov na festivale Pohoda reprezentuje Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism. Tento rok župa prispeje aj zlacnenou dopravou priamo pred brány festivalu.

„Pohoda má dlhoročnú tradíciu a je to najväčší festival na Slovensku. Bratislavský kraj ako destináciu na ňom už roky prezentuje naša Krajská organizácia cestovného ruchu. Partnerom festivalu sú aj Slovak Lines, rozhodli sme sa preto pre spoluprácu. Pridali sme zastávky v Malackách a Senci a ďalším benefitom je poskytnutie zľavy 5 eur na prvých tisíc lístkov“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju sa priamo k bráne B dostanú ľudia pohodlne autobusom aj zo Senca a Malaciek. Z Autobusovej stanice v Malackách bude autobus odchádzať vo štvrtok 11. 7. 2019 o 12:15 hod. a v piatok 12. 7. 2019 o 8:45 hod.. Zo Senca pôjdu autobusy priamo z Autobusovej stanice. Ten štvrtkový vyrazí o 13:25 hod. a v piatok o 9:55 hod. Autobusy z festivalu Pohoda budú v nedeľu 14. 7. 2019 o 10:30 hod. odchádzať priamo od hlavného pódia Urpiner Stage.

Bratislavský kraj bude môcť každý návštevník spoznať aj vďaka stánku Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism. Každý si bude môcť zahrať aj Koleso šťastia a preveriť si tak otázkami svoje vedomosti o bratislavskom kraji a vyhrať tak skvelé festivalové darčeky.