Na župných stredných školách si dnes prevzalo vysvedčenia vyše 20.000 žiakov

261
Na župných stredných školách si dnes prevzalo vysvedčenia vyše 20 000 žiakov
Na župných stredných školách si dnes prevzalo vysvedčenia vyše 20 000 žiakov

Školský rok 2023/2024 je na konci a žiakom sa oficiálne začínajú dvojmesačné prázdniny. Odovzdať vysvedčenia prišiel žiakom Spojenej školy na Pankúchovej v Bratislave aj predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.

„Rád by som pogratuloval všetkým žiakom, že ste počas roka makali, boli aktívni a zúčastňovali sa nielen školských, ale aj mimoškolských aktivít. Reprezentovali tak nielen seba, ale aj školu. Mnohí sa umiestnili na prvých priečkach a potvrdili tak výborné renomé Spojenej školy, o ktorú je v kraji dlhodobo veľký záujem. Rovnako by som rád poďakoval pani riaditeľke, učiteľom, ako aj nepedagogickým zamestnancom za ich prácu, profesionalitu, trpezlivosť a za to, že tu nechávajú kus srdca,“ prihovoril sa predseda BSK Juraj Droba.  

Krásne leto plné oddychu, zážitkov, nových skúseností či kamarátov zaželala žiakom aj riaditeľka Spojenej školy na Pankúchovej 6 v bratislavskej mestskej časti Petržalka Zuzana Butler. Nezabudla vyzdvihnúť ani prácu a zanietenie svojich kolegov, ako aj samotných žiakov.