Novomestské Veľkonočné trhy začínajú už tento štvrtok

1409

Mestská časť Nové Mesto pripravila skvelú akciu na predsviatočné obdobie. Už tento štvrtok otvára pri Novej tržnici na Trnavskom mýte Novomestské Veľkonočné trhy a festival pouličného jedla Street food fest.

„Chýbať nebudú street foodové stánky s rozmanitým a chutným jedlom, ale ani remeselníci s ukážkou ich umenia a možnosťou zakúpenia produktov – predaj medovníkov, slovenských džemov, veľkonočný textil, paličkovanie, patchwork, veľkonočné dekorácie, drôtený šperk a opletanie vajíčok, rezbárstvo, korbáče či košíky. Určite navštívte aj náš stánok s limitovanou edíciou fosforeskujúcich tričiek, mikín a tašiek, z ktorých výťažok pôjde na obnovu sklenenej fasády Novej tržnice,“ približuje starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Pre deti bude zadarmo detský kolotoč počas všetkých 4 dní, ale aj veľkonočné hľadanie čokoládových vajíčok v Novej tržnici v sobotu 9. apríla o 10.00 hod., či veľkonočné dielničky na trhu v nedeľu od 14.00 do 18.00 hod.

Novomestské trhy a Street food fest môžete navštíviť vo štvrtok a piatok od 11.00 do 22.00 hod. a v sobotu a nedeľu od 10.00 do 22.00 hod.

Zdroj: Rudolf Kusý