Objavte Malé Karpaty: Zapojte sa do letnej výzvy

3783

Projekt Doby Malé Karpaty vám pomôže spoznať to najkrajšie z malokarpatských vrchov. Po zdolaní zadaných hôr dostanete medailu a za každý jeden zasadia organizátori jeden strom v Tatrách.

Víkend je za nami, ale máme pre vás tip, ako v lete zažiť maximum z kraja. Zatiaľ stačí, ak nájdete fotografiu z vášho výletu v Malokarpatských lesoch a hráte o štartovné do výzvy Doby hory/ Doby Malé Karpaty.

Sedem vrcholov za tri mesiace. Zažite to najkrajšie z malokarpatských vrchov a zaregistrujte sa do výzvy Doby Malé Karpaty. Tento projekt vám pomôže objaviť nové zážitky a zároveň spojí ľudí, ktorí milujú a chránia prírodu. Ak zvládnete výzvy, dostanete unikátnu medailu a za každý zdolaný vrch bude zasadený jeden stromček v Tatrách. Čakajú na vás hory Čierna skala, Somár, Veľká Homoľa, Vápenná, Vysoká, Skalnatá a Záruby. Malé Karpaty sú označované ako horské premostenie medzi Alpami a Karpatmi a sú zeleným rajom plným lesnej zveri. Je to skutočne čarovné miesto!

Vyhrajte štartovné

Krajská organizácia cestovného ruchu vyhlásila súťaž o 2x štartovné do výzvy Doby Malé Karpaty. Prebieha na ich Facebooku a zapojiť sa môžete, ak do stredy večera pošlete pod súťažný post fotografiu z vašich malokarpatských potuliek. Výhercovia budú oznámení na Facebooku v stredu večer.

Viac informácií nájdete na www.dobyhory.sk