OLO bude v Bratislave počas Veľkej noci odvážať odpad v upravenom režime

598

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) bude počas blížiacich sa veľkonočných sviatkov zabezpečovať odvoz odpadu v upravenom režime. Bez zmeny, teda podľa harmonogramu, bude zabezpečený odvoz zmesového komunálneho odpadu, triedeného, záhradného či kuchynského odpadu v piatok (7. 4.) a v sobotu (8. 4.). OLO o tom informuje na svojom webe.

„V pondelok (10. 4.) sa odvoz odpadu nevykonáva,“ pripomína OLO s tým, že náhradné odvozy budú vykonané od 11. do 15. apríla. Odvoz sa nevykoná ani v nedeľu, v tomto prípade 9. apríla.

S upravenými hodinami počas veľkonočných sviatkov treba počítať aj pri ďalších službách OLO. Zmena sa týka napríklad zberného dvora na Starej Ivanskej ceste. Ten bude v piatok a pondelok zatvorený, počas veľkonočných sviatkov bude otvorený len v sobotu. Bratislavské centrum opätovného použitia – KOLO bude otvorené tiež iba v sobotu.

Zákaznícke centrum bude počas sviatkov dostupné len v piatok od 7.00 do 12.00 h. Zákaznícke centrum je možné kontaktovať telefonicky (02/50 110 111) alebo prostredníctvom e-mailovej adresy zakazka@olo.sk.

Zdroj: TASR