Online divadelné predstavenie „SNY“, kde hrajú herci a herečky Divadla bez domova

1210

Divadlo bez domova vás pozýva na online divadelné predstavenie „SNY“, ktoré uvedieme v stredu 28. októbra 2020 o 19:00 a môžete ho sledovať bezplatne na tomto linku TU. V predstavení hrajú herci a herečky Divadla bez domova.

Sny sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Umožňujú nám spracovať udalosti, ktoré môžu byť bolestivé alebo mätúce, v prostredí, ktoré je emočne skutočné, fyzicky však neexistuje. Ľudia bez domova snívajú tiež. Poznáme ich sny? Ako ich vnímajú a ktoré sny si pamätajú aj po mnohých rokoch? V tejto divadelnej hre nám herci a herečky odhaľujú tajomstvá svojich snov a ich vlastné interpretácie. 

Vstup na predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť naše divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa Vám ich  predstavenie bude páčiť aj takto nadiaľku, môžete podporiť ich činnosť prostredníctvom účtu (IBAN): SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte SNY. 

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené skupiny a jednotlivci.