Počas najbližšieho víkendu bude uzavretý ďalší úsek Jantárovej cesty v Petržalke

692
Linka 95 Jantárová cesta zastávka Strečnianska
Linka 95 Jantárová cesta zastávka Strečnianska

Počas víkendu 3. a 4. decembra bude z dôvodu realizácie preložky inžinierskych sietí uzatvorená Jantárová cesta v úseku medzi Šintavskou a Lietavskou. Linky 92, 95 a výjazdové/dojazdové spoje liniek 68 a 83 budú preto obojsmerne presmerované na obchádzkovú trasu cez Lietavskú, Budatínsku a Šintavskú. Nočná linka N95 bude premávať bez obmedzenia.

Linky 92, 95 a výjazdové/dojazdové spoje linky 83 na uvedenej obchádzkovej trase zastavia iba na zastávke Znievska, ostatné zastávky na trase tieto linky neobslúžia. Výjazdové/dojazdové spoje linky 68 budú premávať medzi zastávkami Znievska a Holíčska taktiež bez zastavenia.

Zastávka Strečnianska počas výluky nebude obsluhovaná v oboch smeroch. Cestujúcim sa odporúča využiť najbližšie zastávky Znievska alebo Šintavská.

Zastávku Šintavská v smere jazdy k Lúčanke budú linky 92 a 95 obsluhovať na Šintavskej ulici ako linka 99 (nástupište B). Nástupište D na Jantárovej ceste nebude obsluhované. Uvedené zmeny budú zapracované v cestovných poriadkoch aj v plánovači.

Zdroj: imhd.sk