Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

BELLA FIGURA – Divadlo Aréna

22. januára o 19:00

19€
Bella figura (Divadlo Aréna)

Inscenáciu BELLA FIGURA pre vás hráme v Dome kultúry Zrkadlový háj.

Vstupenky si môžete zakúpiť online prostredníctvom stránky www.divadloarena.sk, v sieti Ticketportal, alebo osobne počas otváracích hodín pokladne Domu kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava – Petržalka. Zľavy je možné uplatniť len pri kúpe vstupeniek osobne v pokladni DKZH.

Najúspešnejšia francúzska autorka, držiteľka prestížnej ceny Laurenca Oliviera, laureátka Tony Award, Grand Prix Francúzskej akadémie a Molièrovej ceny predstavuje hru napísanú na objednávku Schaubühne Berlin, v spolupráci  s hviezdou nemeckej réžie Thomasom Ostermeierom.

Nóbl reštaurácia, v ktorej sa stretávajú piati ľudia. Zdá sa, že všetko je tak, ako má byť. Aspoň na prvý pohľad to tak vyzerá.

Všetko sa poriadne zamotá, keď Boris, ktorý vezie v aute svoju nevyrovnanú milenku Andreu, pri cúvaní na parkovisku zrazí staršiu dámu Yvonne. Nič sa jej nestane, a tak oboch pozve na svoju narodeninovú oslavu. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby to nebola svokra konzervatívnej Françoise – najlepšej priateľky Borisovej manželky. Keď túto nepríjemnú situáciu začne zachraňovať Eric, chorobne naviazaný na mierne pomätenú matku so zvláštnym zmyslom pre humor, stretnutie piatich ľudí pri pohári šampanského a morských ježkoch sa náhle zvrtne na absurdne vyšinutý večer, plný groteskných momentov, aké vie priniesť iba sám život.

Hrajú: Peter TRNÍK, Zuzana PORUBJAKOVÁ/Alena PAJTINKOVÁ, Lenka BARILÍKOVÁ, Ján JACKULIAK, Zuzana KOCÚRIKOVÁ | Réžia: Michal SPIŠÁK

Podrobnosti

Dátum:
22. januára
Čas:
19:00
Cena:
19€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
https://divadloarena.sk/sk/predstavenia/bella-figura-zrkadlovy-haj

Organizátor

Divadlo Aréna
Phone
+421 917 947 944
Email
pokladna@divadloarena.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry Zrkadlový háj