Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • This event has passed.

DRACULA – Divadlo Aréna

21. decembra 2022 o 19:00

19€
Dracula (Divadlo Aréna)

Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, od septembra 2021, hráme naše predstavenia v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH).

Inscenáciu DRACULA pre vás hráme na Javisku DPOH.

Legendárny Dracula sa dočkal mnohých knižných, filmových, televíznych a divadelných spracovaní. Naša inscenácia je poctou kultovému čierno-bielemu filmu  z roku 1931, v hlavnej úlohe s ikonickým Bélom Lugosim a prináša jedinečný vizuálny zážitok.

Gróf Dracula sa zo svojho sídla v Transylvánii sťahuje do carfaxského opátstva v blízkosti Londýna. Ako príťažlivý gentleman prenikne do vyššej spoločnosti, nadväzuje kontakt s doktorom Sewardom, no najmä s jeho dcérou, mladou Minou a jej priateľkou Lucy. Cez deň odpočíva v zemi, ktorú si doniesol zo svojho rodného Rumunska a v noci sa vydáva na lov. Bez krvi totiž neprežije a bude len vegetujúcim starcom. Sila Draculu je veľká a preto je do Carfaxu povolaný Abraham Van Helsing, odborník na boj s neživými, teda upírmi.

Hrajú: Sáva POPOVIČ, Robert ROTH, Broňa KOVÁČIKOVÁ, Ján JACKULIAK, Michal REŽNÝ, Ján GREŠŠO, Sára POLYÁKOVÁ, Gregor HOLOŠKA, Alžbeta KRÁLIKOVÁ, Andrej KOVÁČ, Alexander MAĎAR | Réžia: Gejza DEZORZ

Podrobnosti

Dátum:
21. decembra 2022
Time:
19:00
Cena:
19€
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
,
Website:
https://divadloarena.sk/sk/predstavenia/dracula-2021

Organizátor

Divadlo Aréna
Phone
+421 917 947 944
Email
pokladna@divadloarena.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

DPOH
Laurinská 20
Bratislava, 81101
+ Google Map