Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

TUČNIACI KOLÁČE NEPEČÚ (HRÁME PRE ŠKOLY) – Divadlo Aréna

29 marca o 10:00

7€

Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, od septembra 2021, hráme naše predstavenia v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH).

Rozprávku TUČNIACI KOLÁČ NEPEČÚ pre vás hráme na Javisku DPOH.

Rozprávka o dvoch tučniakoch, jednej sliepke s vysávačom a strašne krátkozrakom krtkovi v dynamickom deji plnom vtipných situácií, prekvapivých zvratov a pesničiek.

Tučniaci nájdu tvarohový koláč, no keď ho celý zjedia, zistia, že patril krtkovi, ktorý práve oslavuje narodeniny. Krtko je takmer slepý a tak nezistí, že koláč už neexistuje a tučniaci túto situáciu využívajú. Tak vzniká množstvo vtipných situácií. V tom prichádza sliepka so svojim domácim miláčikom – vysávačom, ktorý si všetko značkuje olejovými mláčkami. Sliepka sa tvári, že upiecť nový koláč je hračka, no stále sa k tomu nemá, pretože sa venuje konzumácii hrozienok a snaží sa rozbiť priateľstvo dvoch kamarátov – tučniakov. V pravidelných intervaloch sa vracia na scénu ufrflaný krtko.

Tak ako všetky rozprávky, aj táto sa končí šťastne – zvíťazí priateľstvo a pravda. Zvieratká sa dohodnú, že nový koláč upečú všetci spolu.

Rozprávka je určená pre deti vo veku od 5 rokov.

Hrajú: Pavol ŠIMUN, Tomáš TUREK, Katarína ŠAFAŘÍKOVÁ, Daniel RATIMORSKÝ | Réžia: Juraj BIELIK

Podrobnosti

Dátum:
29 marca
Čas:
10:00
Cena:
7€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
https://divadloarena.sk/sk/predstavenia/tucniaci-kolace-nepecu-2022

Organizátor

Divadlo Aréna
Telefón:
+421 2 672 025 50
View Organizátor Website

Miesto udalosti

DPOH
Laurinská 20
Bratislava, 81101
+ Google Map