Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • This event has passed.

TUČNIACI KOLÁČE NEPEČÚ (PREMIÉRA) – Divadlo Aréna

14. januára 2023 o 16:00

9€
Tučniaci koláče nepečú (Divadlo Aréna)

Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, od septembra 2021, hráme naše predstavenia v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH).

Rozprávku TUČNIACI KOLÁČ NEPEČÚ pre vás hráme na Javisku DPOH.

Po úspechu rozprávky Zvieratká na letisku, sa Divadlo Aréna rozhodlo uviesť ďalší príbeh úspešného autora pre deti Ulricha Huba. Rozprávka s názvom Tučniaci koláče nepečú, mala mať premiéru ešte pred Vianocami, no zo zdravotných dôvodov, kvôli ochoreniu jedného z hlavných predstaviteľov, ju muselo divadlo presunúť na január 2023.

Rozprávka o dvoch tučniakoch, jednej sliepke s vysávačom a strašne krátkozrakom krtkovi v dynamickom deji plnom vtipných situácií, prekvapivých zvratov a pesničiek.

Tučniaci nájdu tvarohový koláč, no keď ho celý zjedia, zistia, že patril krtkovi, ktorý práve oslavuje narodeniny. Krtko je takmer slepý a tak nezistí, že koláč už neexistuje a tučniaci túto situáciu využívajú. Tak vzniká množstvo vtipných situácií. V tom prichádza sliepka so svojim domácim miláčikom – vysávačom, ktorý si všetko značkuje olejovými mláčkami. Sliepka sa tvári, že upiecť nový koláč je hračka, no stále sa k tomu nemá, pretože sa venuje konzumácii hrozienok a snaží sa rozbiť priateľstvo dvoch kamarátov – tučniakov. V pravidelných intervaloch sa vracia na scénu ufrflaný krtko.

Tak ako všetky rozprávky, aj táto sa končí šťastne – zvíťazí priateľstvo a pravda. Zvieratká sa dohodnú, že nový koláč upečú všetci spolu.

Rozprávka je určená pre deti vo veku od 5 rokov.

Hrajú: Pavol ŠIMUN, Tomáš TUREK, Katarína ŠAFAŘÍKOVÁ, Daniel RATIMORSKÝ | Réžia: Juraj BIELIK

Podrobnosti

Dátum:
14. januára 2023
Time:
16:00
Cena:
9€
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
, ,
Website:
https://divadloarena.sk/sk/predstavenia/tucniaci-kolace-nepecu-2022

Organizátor

Divadlo Aréna
Phone
+421 917 947 944
Email
pokladna@divadloarena.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

DPOH
Laurinská 20
Bratislava, 81101
+ Google Map