Poznávajte Bratislavský kraj zo sedla bicykla

1260

Tohtoročná cyklosezóna je v plnom prúde. Cyklisti sa môžu tešiť na ďalší ročník súťaže Všetci na bajk, ktorá práve odštartovala. Táto netradičná cyklosúťaž, ktorá spája bicyklovanie a spoznávanie zaujímavých miest je ovládaná pomocou appky a zúčastniť sa vie naozaj každý. Stačí mať bicykel a chuť objavovať.

Súťaž Všetci na bajk zapadá do súčasnej situácie, pretože nevyžaduje spoločný štart či stretnutie súťažiacich. Je ovládaná pomocou appky a každý bicykluje individuálne, podľa svojich možností a času. Appka na Androidy aj Iphony obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Spoznávať môžete cyklotrasy, pekné výhliadky, hrady, pamiatky či dobré bufety.

Zúčastniť sa môže každý

Výhodou súťaže je, že je určená úplne pre každého. Či plánujete stráviť na bicykli celé leto alebo sa len pár dní bicyklovať po okolí. Či chodievate na výlety s rodinou, s kamarátmi alebo sami. Prihlásiť sa môžete do kategórií jednotlivec alebo rodina.

Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s tričkom a inými darčekmi. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov. Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, slúžiac ako inšpirácia na letné cyklovýlety.

Známe aj menej známe miesta v Bratislavskom kraji

V aplikácii určite nechýbajú známe miesta pre cyklistov ako Biely Kríž, Pezinská baba či Cyklomost Slobody. Ale vedeli ste napríklad, že existuje rozhľadňa na Americkom námestí alebo Korzo v Zálesí? Pomocou aplikácie objavíte pekné miesta, cyklotrasy, vyhliadky, užitočné lokálne servisy či bufety, ktoré stoja za to. A aj preto sa oplatí sadnúť na bicykel.

Link na stiahnutie aplikácie z Google Play TU

Link na stiahnutie aplikácie z Apple Store TU

Viac informácii nájdete na www.vsetcinabajk.sk alebo na facebooku https://www.facebook.com/vsetcinabajk/

Zdroj: vsetcinabajk.sk