Divadlo Aréna: Pozrite si online predstavenie – Kľúčovou dierkou

1681

Už tento piatok pre vás divadlo Aréna odomyká zo svojho archívu populárne predstavenie. Pozrieť si ho môžete z pohodlia svojej obývačky a to až do konca júna úplne zadarmo.

Začiatkom roka 2016 uviedlo Divadlo Aréna do svojej tvorby čiernu grotesku s prvkami frašky z prostredia psychiatrickej kliniky od britského dramatika Joea Ortona.
Dej umiestnený do ambulancie psychiatrickej kliniky vás presvedčí o tom, že v šialenstve sme si aj tak všetci rovní. Hra pod taktovkou slovenského režiséra Rastislava Balleka je plná laškovania, zámien, prevlekov, intríg a nezhôd a práve to vám dáva možnosť nahliadnuť kľúčovou dierkou do vzťahov, praktík a škandálov smotánky z vyšších britských kruhov.
Mladá Geraldine Barclayová (Andrea Sabová) sa uchádza o pozíciu sekretárky u renomovaného doktora Prenticea (Martin Hronský). Do bizarného pohovoru však vstúpi aj cholerická pani Prenticeová (Kristína Greppelová), čím sa rozbehne bláznivý kolotoč zápletiek, zámien, komplikácií a nedorozumení.

Predstavenie nemá núdzu o chaos, sexuálne napätie či množstvo alkoholu. Toto všetko v kontexte šialeného prostredia psychiatrie však napokon dej príbehu privedie k prekvapivému rozuzleniu.

Dúfame, že sme zaujali vašu pozornosť a našu pozvánku na predstavenie využijete. Nakoľko v aktuálnom repertoári Divadla Aréna už toto predstavenie nenájdete, máte jedinečnú príležitosť si ho pozrieť dodatočne teraz. Príjemné sledovanie!