Prajeme vám veselé silvestrovské oslavy a všetko dobré v novom roku

1117
Túto ozdobu vyrobili klienti župného zariadenia sociálnych služieb.
Túto ozdobu vyrobili klienti župného zariadenia sociálnych služieb.

Máme za sebou náročný rok. No veríme a prajeme nám, aby bol ten ďalší slobodnejší a radostnejší. Takto k tomu prispejeme my.

V našom župnom Veľkokapacitnom očkovacom centre sme podali vyše 310.000 vakcín a ďakujeme každému jednému z vás, ktorý sa dal zaočkovať. Zároveň prosíme o viac vzájomnej tolerancie. Akceptujme voľbu každého. Okrem ochrany zdravia a životov sme naďalej skvalitňovali školstvo, sociálne služby, kultúru. S kolegami sa veľmi tešíme, ako vám budúci rok odovzdáme viaceré veľké projekty, na ktorých sme aj napriek pandémii robili naplno.

Spoločne privedieme k životu synagógu v Senci a vynovené Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Otvoríme nový cyklomost medzi Vysokou pri Morave a Marcheggom. Študenti dostanú až štyri nové centrá odborného vzdelávania a prípravy. Klienti sociálnych služieb dostanú štyri nové „rodinné“ domčeky, kde budú žiť samostatnejšie a šťastnejšie. Výrazne pokročíme aj v stavbe obchvatu Grobov. Dostanete dve krásne športoviská na Ostredkovej a Záhradníckej.

Ambulantné pohotovostné služby nájdete tu.

„Ďakujem za vašu podporu, spätnú väzbu a trpezlivosť pri problémoch s dopravou, ktoré ma veľmi mrzia, avšak dovoľte mi zdôrazniť, že nenastali chybou mojich kolegov z BSK. Želám vám a vašim rodinám do nového roka 2022 zdravie, optimizmus a kvalitné medziľudské vzťahy. Výber týchto troch želaní nebol náhodný, každého jedného je v našej spoločnosti v posledných mesiacoch pomenej. Prajem vám ešte pár chvíľ oddychu v kruhu najbližších a teším sa na ďalší rok práce pre kraj, pre vás,“ – Juraj Droba, predseda BSK.