Príďte sa pozrieť na dvojdňový festival inovácií zo Slovenska a z EXPO Dubaj 2020

800

Príďte sa pozrieť 9. a 10. septembra na Námestie M. R. Štefánika pri Eurovea v Bratislave a na vlastné oči si vychutnajte tie najpútavejšie exponáty slovenských pokrokových firiem a inštitúcií v spojení s tým najlepším zo slovenského pavilónu na EXPO DUBAJ 2020. Čaká vás množstvo diskusií so zaujímavými spíkrami, ale aj atraktívne aktivity nielen pre tých, ktorí žijú technologickými novinkami a netradičnými nápadmi. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť ocitnúť sa v spoločnosti dubajských exponátov a spoznať slovenských inovátorov na jednom mieste.

Vstup je voľný.

Lákadlom ITAPA EXPO 2022 budú najlepšie slovenské inovácie a exponáty priamo zo slovenského pavilónu z EXPO Dubaj 2020. Tešiť sa môžete napríklad na vodíkové auto či vodíkový autobus, ktoré boli súčasťou slovenského pavilónu.

Čaká na vás expozičná časť, v rámci ktorej uvidíte slovenské novinky z oblasti moderných technológií, ako aj exponáty zo slovenského pavilónu EXPO Dubaj 2020. Prezentačná, resp. diskusná časť prinesie najlepších slovenských inovátorov, tvorcov exponátov, diskusie s predstaviteľmi inštitúcií, firiem či samospráv, ako aj top filmy z dubajského EXPO či premiéri najnovšieho filmu Amazing Planet od Filipa Kuliševa. Pripravené sú aj sprievodné aktivity, ako je kultúrny program, animácie či relax zóna.

Tém, v duchu ktorých sa bude 1. ročník festivalu ITAPA EXPO 2022 niesť, je nespočetné množstvo. Od inovácií a technologických noviniek v udržateľnom svete, cez vodíkovú revolúciu, ekoinovácie, prechod k nízkouhlíkovej ekonomike, digitalizáciu v praxi, generáciu budúcnosti, pomoc startupom až po inovácie pre zdravie a zdravotnícke technológie.

Zdroj: itapaexpo.sk