Pripravuje sa otvorenie ďalších úsekov D4 a R7. Bratislavu cez víkend čakajú obmedzenia

2204

Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, ktoré sa budú týkať víkendu 2. a 3. októbra.

Zaslepenie Slovnaftskej ulice

V sobotu 2.10.2021 dopoludnia bude prebiehať úplná uzávierka Slovnaftskej ulici z dôvodu jej zaslepenia. To znamená, že vodiči už neprejdú zo Slovnaftskej ulice priamo na Bajkalskú, ale musia využiť turbookružné križovatky v blízkosti Slovnaftskej ulice. Vodiči, ktorí budú chcieť ísť z Bajkalskej na Slovnaftskú budú musieť ísť smerom na novootvorenú rýchlostnú cestu R7, na prvom zjazde zídu k turbookružnej križovatke, prejdú do druhej turbookružnej križovatky a dostanú sa na Slovnaftskú.

Vodiči, ktorí budú chcieť ísť zo Slovnaftskej na Bajkalskú budú musieť ísť cez turbookružnú križovatku smerom na novootvorenú diaľnicu R7 smer centrum a dostanú sa na Bajkalskú.

Spustenie novootvoreného úseku diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7

V dňoch 2.10.2021 a 3.10.2021 budú prebiehať v Jarovciach na ceste III/1020, ceste I/2, diaľnici D4 a rýchlostnej ceste R7, na Bajkalskej ulici a Slovnaftskej ulici čiastočné obmedzenia spojené s otvorením nonovybudovaných úsekov diaľnice D4 (od mimoúrovňovej križovatky Jarovce – po križovatku Rusovce) a rýchlostnej cesty R7 (križovatka Bratislava Nivy – križovatka Bratislava Ružinov).

Zdroj: Polícia SR