Slovenská národná galéria je opäť otvorená

744
Slovenská národná galéria je opäť otvorená
Slovenská národná galéria je opäť otvorená

Počas jarného obdobia je SNG otvorená štyri dni v týždni:

štvrtok 12:00 – 20:00 / piatok a cez víkend 10:00 – 18:00.

Pre vstup do galérie je k dispozícii centrálny vchod na nádvorí na adrese Rázusovo nábrežie 2 a vchod s automatickými dverami z Riečnej ulice.

Kníhkupectvo Ex Libris v SNG je pre návštevníkov otvorené počas všetkých štyroch dní, takisto ako aj pop-up kaviareň SVÄG TO GO.

Ak by ste však chceli len navštíviť naše kníhkupectvo Ex Libris v SNG , či dať si kávu v SVÄG TO GO , vstupné platiť nemusíte! Priestory sú aktuálne v pop-up forme, ich plné vybavenie je vo výrobe a časť už na ceste k nám.

Príďte kedykoľvek v otváracích hodinách od štvrtka do nedele. A ak dostanete chuť sa prejsť budovou SNG, stačí si lístok zakúpiť na pokladni alebo online.

Okrem zrekonštruovaných priestorov galérie si môžete vychutnať aj dve úvodné výstavy Prológ. 12 farieb reality a Prečo (ume)nie? a dlhodobý projekt diel v architektúre Monumentálky.

Priestory Esterházyho paláca, v ktorom sa nachádzajú Knižnica Kornela a Nade Földváriovcov, Podivuhodné dejiny umenia s profesorom Škrečkom a Antimúzeum J.K. ostávajú do odvolania zatvorené.