Športové hry v Novej Živohošti: Výnimočný zážitok plný športu a zábavy

508
Športové hry v Novej Živohošti: Výnimočný zážitok plný športu a zábavy
Športové hry v Novej Živohošti: Výnimočný zážitok plný športu a zábavy

Od 30. mája do 1. júna 2023 sa v malebnom prostredí kempingu v Novej Živohošti konali 30. ročník Športových hier, organizovaných CSS Tloskov. Toto športové podujatie prinieslo do života účastníkov veľa zábavy, súťaže a nových zážitkov.

Zariadenie ZSS Pod hradom bolo dobre zastúpené športovcami, ktorí sa s nadšením zapojili do rôznych disciplín. Plávanie, hod kriketkou a granátom, beh na 60 m a 300 m, skok z miesta, futbal, bocca a prehadzovaná boli medzi disciplínami, v ktorých sa súťažilo s cieľom dosiahnuť najlepší výkon.

Celé podujatie sa nieslo v súťaživej a veselej atmosfére. Športové hry boli zorganizované s vysokou profesionalitou, čo prispelo k ich úspechu. Súťažiaci dostali príležitosť ukázať svoje schopnosti a získať cenné skúsenosti.

Okrem športových súťaží bola pre účastníkov pripravená aj bohatá ponuka doplnkového programu. Diskotéky, koncert Michala Davida, ohňostroj a dokonca aj možnosť vyskúšať let v balóne pridali do celkového zážitku príjemnú zábavu a nezabudnuteľné chvíle.

Jedným z významných aspektov športových hier bola aj možnosť stretnúť a spoznať nových ľudí. Zariadenie ZSS Pod hradom si odnáša nové kamarátstva a dobrý pocit zo spoločného pohybu a zážitkov. Takéto podujatia dokážu prepojiť ľudí a vytvárať dlhotrvajúce vzťahy.

Riaditeľka Edita Kruzslíková vyjadrila radosť a motiváciu tímu ZSS Pod hradom. Plánujú trénovať a dotrenovať disciplíny, aby mohli podať ešte lepší výkon na budúcoročnom ročníku. Motivácia je dôležitá pre každého športovca a ZSS Pod hradom je plné odhodlania a cieľavedomosti.

Zdroj: Zariadenie sociálnych služieb Pod hradom, Plavecké Podhradie