Tip na víkend: Pivný festival v Záhorskej Bystrici 

1016

Záhorská Bystrica pozýva na Pivný festival, ktorý sa bude konať pod záštitou starostu Jozefa Krúpu posledný júlový víkend 29.-31. júla na Námestí Rodiny. Tešiť sa môžete na desiatky stánkov pouličného jedla a dobrého piva. Ochutnať dobroty a chutné pivo je možné od piatka do nedele, vždy od 12.00 – 22.00 hod. Pripravený je aj hudobný sprievodný program so živou kapelou.

Môžete sa tešiť na pivá Lucky Bastard, Kamenice pod Lipou, Guiness sout, Kilkenny Red Ale, Polička, Jarošov, Mazák, Pernštejn (Arnošt 10, Vilém 11, Horká ze sklepa 12), Ostravar (Mustang 11, Glorion IPA 12), Staropramen (Tanková 11, Cool grep radler), Strakonický Dudák, Lord, Felber, Kaltenecker. Medzi street food značkami sú mená ako Bramm, Roll town, Limča bar, U nás, Kollárovský trdelník, Grill Vaškovičová a mnoho ďalších.

V piatok a v nedeľu k príjemnej atmosfére zahrá DJ BESNOT (funk, disco), v piatok sa pridá aj Duo NOISEWOOD s repertoárom domácich a zahraničných skladieb od 60. rokov po súčasnosť.

V sobotu 30. júla o 18.00 hod., počas konania Pivného festivalu, sa bude pod veľkým stanom konať divadelné predstavenie pre deti Zajko Lajko a o 20.00 hod. je pripravený koncert ukrajinských umelcov s názvom S láskou.

Zdroj: Záhorská Bystrica