Unikátna roadshow: Krásy kraja ukazujeme vo virtuálnej realite

1171
Momentálne je kontajner v Rajeckých Tepliciach
Momentálne je kontajner v Rajeckých Tepliciach

Viete, že v našom regióne môžete zažiť skutočnú all inclusive dovolenku? Na virtuálnu ochutnávku toho najlepšieho vás pozývame do mobilného kontajnera, s ktorým precestujeme Slovensko.

Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism odštartovala roadshow po Slovensku, na ktorej ukáže to najkrajšie z regiónu vo virtuálnej realite. Cieľom je podporiť náš domáci turizmus a najmä malých lokálnych podnikateľov, ktorí prežívajú kvôli pandémii ťažké obdobie. Roadshow začala Košiciach a v najbližších týždňoch bude kontajner putovať ďalšími slovenskými mestami naprieč krajinou. Ukážeme vám v ňom to najkrajšie z prírody, histórie či kultúry.

Až do pondelka nájdete kontajner v Rajeckých Tepliciach a takto to tam vyzerá:

Kontajner môžete navštíviť každý deň od 10:00 do 22:00. Tento záber je z Košíc, kde roadshow odštartovala.

V all inclusive destinácii je všetko len na skok. Z histórie do budúcnosti, z výstavy na operu, z mesta do prírody, z vinohradu na husacinu, z vody na piesok, z kanoe na bicykel. Vyberte si podľa vlastnej chuti, ponúkame vám niekoľko tipov.

Tešíme sa na vás ešte v týchto mestách:

  • Rajecké Teplice (26.6-28.6)
  • Trenčín (29.6- 2.7)
  • Nitra (3.7-6.7)
  • Banská Bystrica (7.7- 9.7)
  • Piešťany (10.7-12.7)

Môžete sa zapojiť aj do súťaže o pekné ceny. Jendou z nich je 5 dňová dovolenka v all inclusive destinácii. Zapojiť sa môžete osobne v kontajneri alebo online. Pre viac informácií navštívte web www.lennaskok.sk.