V Centre sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior sme slávnostne spustili evakuačný výťah

1633
Zľava starosta Dúbravky Martin Zaťovič, župan Juraj Droba, predsedníčka OZ NÁRUČ Senior & Junior Anna Ghannamová
Zľava starosta Dúbravky Martin Zaťovič, župan Juraj Droba, predsedníčka OZ NÁRUČ Senior & Junior Anna Ghannamová

Spravili sme ďalší krok k lepším sociálnym službám v kraji. V jednom zo zariadení sme podporili vznik evakuačného výťahu, ktorý má špeciálny význam v období pandémie.

Oblasť sociálnych služieb je jednou z priorít Bratislavského samosprávneho kraja. Je veľmi dôležité, aby sa v tejto oblasti zlepšovali služby a aby v zariadeniach poskytujúcich sociálne služby boli vytvorené bezpečné podmienky pre kvalitný život klientov. „Veľmi ma teší, že aj tu, v Centre sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, sme mohli prispieť k zvýšeniu kvality života klientov a že zariadenie po skolaudovaní nového evakuačného výťahu plne vyhovuje bezpečnostným a protipožiarnym normám,“ povedal na slávnostnom spustení župan Juraj Droba.

Zľava Peter Gatial, zástupca zhotoviteľa stavby STAVTEES – ING, s.r.o., župan Juraj Droba, predsedníčka OZ NÁRUČ Senior & Junior Anna Ghannamová, starosta Dúbravky Martin Zaťovič.

Význam tejto stavebnej úpravy sa ukázal špeciálne teraz, v období pandémie Covid-19, keďže vytvorila možnosť zriadenia dvoch infekčných izieb. „Oceňujeme dlhodobú dobrú spoluprácu s OZ NÁRUČ Senior & Junior a s jeho predsedníčkou p. Ghannamovou a ďakujeme aj všetkým pracovníkom centra za ich náročnú a zodpovednú prácu, ktorej význam sme si všetci uvedomili ešte oveľa viac v náročnom období pandémie a krízovej situácie spôsobenej ochorením COVID-19,“ dodal predseda BSK.