V tomto roku zostáva očkovancom už iba jeden deň

2255

Bratislavský samosprávny kraj bude očkovať aj cez sviatky. Posledným očkovacím dňom vo Veľkokapacitnom očkovacom centre v priestoroch Národného futbalového štadióna bude 29. december 2021. Očkovať sa bude 1., 2. aj 3. dávkou vakcíny.

„Od začiatku, čo sme začali na Tehelnom poli očkovať, sme podali 320 000 vakcín. Personál, či lekári boli v plnom nasadení cez týždeň aj víkendy. Za čo sa im chcem poďakovať, lebo bez nich by sme to nedali. Aj vďaka tomu, ale i zodpovedným obyvateľom má bratislavský kraj najvyššiu zaočkovanosť zo všetkých krajov. Cez sviatky si lekári trochu oddýchnu, aby načerpali sily a mohli sa opäť pustiť do práce“ zhrnul predseda BSK Juraj Droba.

29. decembra 2021 bude Veľkokapacitné očkovacie centrum k dispozícii od 8:00 do 18:00 hodiny. V novom roku sa priestory očkovacieho centra opäť otvoria v piatok 7. januára 2022. Pokračovať sa bude v štandardnom režime. Očkovacie dni zostávajú nezmenené teda piatok, sobota a pondelok. BSK je však pripravený v prípade potreby flexibilne reagovať a prispôsobiť sa aktuálnej situácii.

Aktuálne sú termíny vyblokované, ale postupne sa budú dopĺňať. Preto je dobré sledovať stránku www.bratislavskykraj.sk

Prihlásiť sa na očkovanie môžete TU.