Zahrajte si vo videoklipe Mariána Greksu k piesni Otec a dcéra

4003

Spevák a pesničkár Marián Greksa minulý týždeň vydal novú pieseň. V nej sa vyznáva zo svojho neopakovateľného vzťahu s dcérou. Piesni zatiaľ chýba videoklip a teraz máte jedinečnú príležitosť zahrať si v ňom aj vy!

„Nemôžem odísť kým tu si, a podplácam čas, aby stál,“ vyznáva sa vo svojej novej piesni spevák a hudobník Marián Greksa. Autorom hudby je Vašo Patejdl, text napísal Ľuboš Zeman.

„Pieseň je síce veľmi osobná, ale budem rád, ak sa aj vy podelíte so svojim krásnym vzťahom otca a dcéry a prijmete moje pozvanie stať sa súčasťou videoklipu,“ uviedol spevák.

Ako na to? Veľmi jednoducho. Stačí, ak spevákovi zašlete krátke video, ktoré zachytáva zábery otca a dcéry. Môže to byť z domu alebo z vonku, keď sa smejete i plačete, športujete alebo oddychujete. Na veku nezáleží, nech už máte tridsať alebo osemdesiat. Najlepšie videá, ktoré pošlete, sa stanú súčasťou videoklipu. Ak chcete, môžete k videu pripojiť krátky odkaz alebo podpis. Video môžete nahrať cez kameru, ale stačí aj mobilný telefón. Dĺžka záberu by nemala mať menej ako 5 sekúnd a viac ako 15 sekúnd. Ak nemáte možnosť natočiť video, ale máte nejaké unikátne fotografie, pošlite aj tie.

Tu je e-mail, na ktorý môžete posielať svoje videá: otec.a.dcera@bratislavskykraj.sk

“Dúfam, že v týchto ťažkých časoch vám to pomôže tak, ako to pomáha mne. Verím, že z tejto piesne bude hymna otcov, ktorí milujú svoje dcéry, a že sa v piesni všetci otcovia so svojimi dcérami nájdu,” uviedol spevák Marián Greksa.

Partnerom projektu je náš spravodajsko-informačný portál BratislavskyKraj.sk.