Zažite premiéru performatívneho koncertu NO ON naživo

933

Pozývame Vás na premiéru performatívneho koncertu projektu NO ON, ktorú pripravuje občianske združenie MimoOs v spolupráci s komorným divadlom TICHO a spol. Premiéru si môžete prísť pozrieť už 30. septembra o 19:00.  Hrať sa bude v priestore Staromestského centra kultúry a vzdelávania na Školskej 14 v Bratislave.

Máme tu pre Vás anotáciu k predstaveniu: NO ON je organický tvorivý proces. Je to performatívny koncert, tanec bez choreografie, hudba bez nôt. Existuje v určenom priestore a danom čase, nesebecky ponúka spektrum obrazov, tónov, pohybov, svetelných tokov, emócií, inšpirácií. V miestnosti ste prítomní vy a veci rôznych tvarov, funkcií. A Barbora s Jurajom, tí sú vodičmi, ktorí všetko prepájajú. Diváci prichádzajú, vyberajú si miesto, usádzajú sa a objekty rezonujú na základe ich pohybov i pocitov. Všetko v priestore obteká hudba a pohyb. Tekutosť môže byť voľným okom nepovšimnutá, ale môže v nás aj explodovať. Úloha vodičov je, aby cez nich všetko prešlo, zarezonovalo. Ak cítia potenciál vo vzniknutej rezonancii, usmernia ju či transformujú, ponoria sa do svojej fantázie, a tým vytvárajú v priestore hutnú hmotu. Táto hmota v skutočnosti vzniká na základe spoločného bytia v miestnosti.

Po performatívnom koncerte bude nasledovať neformálna diskusia.

Kapacita je obmedzená, zaistite si svoje miesto kúpou lístka v predpredaji: https://tootoot.fm/sk/events/5f61b3cec68ab1124c0bbddb

Odporúčaný vek na predstavenie je 15+

Vstup na predstavenie povolený len s ochranným rúškom.

Účinkujú: Barbora Janáková, Juraj Čech

Koncept: Barbora Janáková

Dramaturgia: Katarína  K. Cvečková

Vizuál: Laura Štorcelová

Performatívny mentoring: Peter Šavel

Hudobný mentoring: Marián Zavarský

Fotografia plagátu: Nina Pacherová

Video bulletin: Dorota Vlnová

Výroba kostýmu: B.C.M. FASHION STYLE s.r.o.

Grafický dizajn plagátu a bulletinu: Ivana Kleinová

Produkcia: mimoOs o.z.

Premiéra 30.9.2020 o 19:00, TICHO a spol., Školská 14, 811 07, Bratislava