Zážitková degustácia: Zistite, ako chutí víno pri rozličnej hudbe a svetle

607

Iný pohľad na degustáciu. Zapojíte doň všetky vaše zmysly, a čo je najdôležitejšie, najmä vnútorné emócie. Zážitková degustácia vín inak sa uskutoční 20. augusta 2021 o 18:00 v Malokarpatskom múzeu v Pezinku.

O akú degustáciu pôjde?

Namiesto bežnej degustácie sa bude víno ochutnávať pri rôznej hudbe a farebnom osvetlení. Pri takomto type degustácie budete môcť porovnávať ako sa mení chuť a vôňa pod vplyvom farieb a hudby. A naozaj sa mení! Neveríte? Príďte sa presvedčiť!

Tieto degustácie sú iné, výnimočné. „Pri našom degustovaní vína chceme, aby ste doň zapojili všetky vaše zmysly a najmä vnútorné emócie. Pritom vám radi vysvetlíme, ako sa víno hodnotí, dozviete sa veľa praktických informácií o jeho výbere či skladovaní a za akú cenu ho kúpiť. Prijmite pozvanie do našej pivnice a nastražte zmysly na hudbu a farby,“ približuje Malokarpatské múzeum v Pezinku.

Na degustáciu je potrebné prihlásiť sa do 19. 8. 2021 na e-mailovú adresu natalia.bednarovska@muzeumpezinok.sk alebo telefónne číslo 0903 249 891.

Cena je 15 € na osoba. V cene je zahrnutý i drobný záhryz. Degustácia sa uskutoční v prípade, že sa prihlási minimálne 10 osôb.