Divadlo Aréna zverejní ďalšie tri predstavenia online

806

Divadlo Aréna, napriek uvoľňujúcim sa opatreniam, chce potešiť fanúšikov divadla. V priebehu nasledujúcich troch týždňov bezplatne zverejní na svojom YouTube kanáli záznamy ďalších troch predstavení.

Aj napriek zlepšujúcej sa situácii a uvoľňujúcim sa opatreniam v súvislosti s koronavírusom Divadlo Aréna sprístupní online záznamy ďalších troch svojich divadelných predstavení, ktoré sa už nenachádzajú v aktuálnom repertoári divadla.

V priebehu nasledujúcich troch týždňov, vždy v piatok, zverejníme jednu z troch divadelných inscenácií na YouTube kanáli Divadla Aréna. Každá z nich bude verejnosti prístupná počas celého jedného týždňa, t.j. do štvrtka do polnoci. Fanúšikovia divadla si ich tak budú môcť pozrieť opäť bezplatne online z pohodlia svojho domova v ktoromkoľvek čase.

Sériu ďalších troch bezplatných predstavení otvorí hra Zem, nasledovať bude majstrovské dielo Henrika Ibsena Rosmersholm a známa slovenská opereta Pod cudzou vlajkou. Odkazy na bezplatné online záznamy predstavení bude Divadlo Aréna priebežne zverejňovať na svojej webovej stránke a sociálnych sieťach.

Divadlo Aréna zároveň pozýva milovníkov kultúry do divadla na svoje májové predstavenia:

17.5.2021 o 18:00 – JÁNOŠÍK – príbeh vraha? (inscenácia z tzv. Občianskeho cyklu Divadla Aréna)

24.5.2021 o 19:00 – NA MOL (komédia s nádychom alkoholu)

30.5.2021 o 16:00 – ZVIERATKÁ NA LETISKU (rozprávka s pesničkami) Vstupenky na predstavenia je možné zakúpiť v sieti Ticketportal alebo v pokladni Divadla Aréna, ktorá bude otvorená od 10.5.2021, a to počas pracovných dní v čase od 15:00 do 18:00 hodiny a hodinu pred začiatkom predstavenia

Podrobnejšie informácie nájdete na: https://www.divadloarena.sk/