Divadlo bez domova pozýva na divadelné predstavenie SNY

608

Divadlo bez domova vás pozýva na divadelné predstavenie SNY, ktoré uvedie v stredu 29. júna o 19:00 v ľavom krídle Pisztoryho paláca na Štefánikovej 25 v Bratislave. Vstup na predstavenie je zdarma.

Sny sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Umožňujú nám spracovať udalosti, ktoré môžu byť bolestivé alebo mätúce, v prostredí, ktoré je emočne skutočné, fyzicky však neexistuje. Ľudia bez domova snívajú tiež. Poznáme ich sny? Ako ich vnímajú a ktoré sny si pamätajú aj po mnohých rokoch? V tejto divadelnej hre herci a herečky odhaľujú tajomstvá svojich snov a ich vlastné interpretácie.

Vstup na predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa vám predstavenie bude páčiť, môžete činnosť podporiť aj prostredníctvom účtu SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte SNY.

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené skupiny a jednotlivci.

Divadlo pôsobí, skúša a uvádza predstavenia v ľavom krídle Pisztoryho paláca, ktorý je jedným zo staromestských centier kultúry a vzdelávania. Viac informácií o divadle, programe, projektoch a ďalších aktivitách nájdete na webovej stránke www.divadlobezdomova.sk.

Zdroj: Divadlo bez domova