Dúbravka pomôže kapustnicou

465
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Žije sama s piatimi malými deťmi. Snaží sa ich slušne vychovať, zabezpečiť, no na rodičovskej dovolenke to nie je jednoduché. Býva v krízovom centre so štyrmi deťmi, kam ušla od partnera pre týranie jednej z dcér. Má prácu, usiluje sa splatiť dlhy a zohnať slušné bývanie. Žena s obrovskou silou, ktorou bojuje za svoje deti. Dva príbehy, dve opustené ženy s deťmi.

Práve im má trošku vianočného kúzla pričarovať už piaty ročník predvianočnej charitatívnej akcie s názvom Anjelská kapustnica. V spolupráci s obyvateľmi pomáha každoročne ľuďom, ktorí to potrebujú. Tento rok je naplánovaná na 22. decembra o 16.00. Organizuje ju po krátkej pauze dúbravský Daniels pub na Ulici kpt. Rašu v spolupráci s mestskou časťou. Jej cieľom je pomôcť, potešiť, pristaviť sa.

Za dobrovoľný príspevok si ľudia pochutia na výbornej kapustnici. Starostu Martina Zaťoviča teší, že toto podujatie si získalo obľubu u Dúbravčanov a dúfa aj teraz v podporu a dobrú účasť. „Stačí prísť, za symbolickú cenu si pochutiť na výbornej kapustnici, podebatovať a odísť s lepším pocitom,“ pozýva starosta, ktorý sa na akcii zúčastňuje s celou rodinou.

Príďte aj vy ochutnať Anjelskú kapustnicu a spraviť spoločne krajšie sviatky dvom rodinám.

Zdroj: Dúbravka