Klasika s rockom alebo Magická filmová hudba v Dúbravke

678

Kto by ich nepoznal. Svetové filmové hity. Ozvú sa tentoraz z divadelného pódia vo vokálno-inštrumentálnej podobe, ktorá spojí klasiku s rockom. CINEMAGIC Band a mestská časť Dúbravka pripravujú na utorok 18. októbra výnimočný večer pod názvom Magická filmová hudba. V Dome kultúry Dúbravka predstaví profesionálnych hudobníkov z prostredia Slovenskej filharmónie, big bandov a speváckych hostí z Novej scény.

Hlavnou hviezdou bude Alžbeta Bartošová, herečka a muzikálová speváčka, ktorú mnohí poznajú aj zo seriálu Oteckovia. Speváčka stvárňuje titulné postavy v pražských i bratislavských muzikálových scénach. Vidieť ste ju mohli napríklad aj v titulných úlohách ako Kleopatra, Angelika, My fair lady, Lida Baarova ci Cossette z muzikálu Bedári. 

Počas Magickej filmovej hudby v Dome kultúry Dúbravka si vypočujete najznámejšie filmové hity v originálnych aranžmánoch z filmov ako Gladiátor, Leví kráľ, Titanic, Frozen, Mamma Mia a mnoho ďalších. Magická filmová noc v utorok 18. októbra sa začína o 19tej. Vstupenky sa dajú kúpiť v pokladni Domu kultúry Dúbravka a v sieti Ticketportál.

Zdroj: Dúbravka