Literárna autorka Viktória Dominová príde do Malokarpatskej knižnice v Pezinku

552
Pozvánka na stretnutie s literárnou autorkou Viktóriou Dominovou
Pozvánka na stretnutie s literárnou autorkou Viktóriou Dominovou

Natália sa pred rokmi rozhodla, že sa do svojho rodného domu nikdy nevráti. Ťažké detstvo i dospievanie po boku matky, ktorá jej ubližovala, mali zostať temnými spomienkami pochovanými v útrobách jej mysle. Plány jej však naruší matkina choroba, ktorá naštartuje šialený kolotoč udalostí.

Keď matka navyše nečakane zmizne, Natália po úraze hlavy príde o dôležitú časť spomienok. Nepamätá si, kedy ju videla naposledy ani čo sa presne stalo. Čoraz naliehavejšie si uvedomuje, že si musí spomenúť za každú cenu, ak chce odhaliť pravdu.

Tušenie sa jej potvrdí, keď v noci zazrie prízrak svojej matky a netúži po ničom inom, než utiecť ďaleko od všetkého. Cíti, že už nežije a polícia hľadá iba telo. No ako je možné, že ho neobjavili ani po niekoľkých dňoch intenzívneho pátrania? A prečo má Natália odrazu pocit, že je hlavná podozrivá?

Knihy Mamina lož, Trpká príchuť klamstva, To najhoršie z vás, Zoznam prianí, sú knihy, ktoré sa stretli s množstvom pozitívnych recenzií. Chcete vedieť, kto stojí za týmito úspešnými titulmi?

Pozývame na stretnutie s autorkou Viktóriou Dominovou 13. júna 2023 o 17.00 v čitárni Malokarpatskej knižnice v Pezinku

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zdroj: Malokarpatská knižnica v Pezinku