Ľudia môžu svojim blízkym zaslať originálnu pohľadnicu z dovolenky

1521

Pošlite svojim blízkym originálny pozdrav z dovolenky, zo špeciálnych udalostí alebo pri príležitosti výročí a sviatkov. Vďaka službe Slovenskej pošty „Moja pohľadnica“ si môžete vytvoriť prostredníctvom mobilného telefónu alebo webu jedinečnú pohľadnicu s vlastným motívom aj textom a potešiť tak svojich blízkych. Pošta pohľadnicu vytlačí a pošle zvolenému adresátovi v rámci Slovenska i do zahraničia.

Personalizovanú pohľadnicu si môžete vytvoriť cez stránku www.mojapohladnica.sk, pridáte vlastnú fotografiu alebo obrázok, vlastný text, prípadne využijete niektorú z pripravených šablón.

Vybrať si môžete z dvoch rôznych formátov pohľadnice, ako napríklad A6 (150 x 100 mm) a A5 (210 x 150 mm). Následne napíšete adresu adresáta, ktorého chcete pohľadnicou potešiť. Po objednaní pohľadnice budete vyzvaný k úhrade, pričom zaplatiť môžete štandardnými platobnými kartami alebo prostredníctvom Poštovej karty. Po úspešnom zrealizovaní platby príde potvrdenie o úhrade sumy na e-mailovú adresu zadanú pri vytváraní objednávky. Slovenská pošta vytlačí pohľadnicu a zašle ju adresátovi v rámci Slovenska či do zahraničia.

Slovenská pošta pohľadnicu doručí v rámci celého Slovenska do 3 pracovných dní odo dňa objednania. Pohľadnicu je možné poslať aj na adresu v zahraničí.

Objednať takúto originálnu pohľadnicu si môžete z celého sveta cez mobilný telefón, tablet aj desktop. Na odoslanie nie je potrebná registrácia. Registrovaním zákazníkom sa automaticky ukladajú adresy odoslaných pohľadníc, vďaka čomu pri zasielaní ďalšej pohľadnice nemusia prácne vypisovať celú adresu, ale vyberie si príslušnú adresu zo zoznamu. Jednu pohľadnicu je možné poslať viacerým adresátom a v rámci jednej objednávky je možné vytvoriť viac pohľadníc. Bližšie informácie o službe sú na stránke www.mojapohladnica.sk.

Zdroj: Slovenská pošta