Najväčší a najrýchlejší zálohový automat dorazí do Bratislavského kraja. Spracuje až 100 obalov za minútu

937
zalohovaci_automat_dunajska_luzna

Čakanie pred zálohovým automatom sa výrazne skráti.

Vo štvrtok 21. decembra uvedie spoločnosť Envipco Slovakia slávnostne do prevádzky najrýchlejší zálohový automat v Strednej Európe. Nachádzať sa bude v Dunajskej Lužnej pred obchodným strediskom COOP Centrum. Tento automat dokáže spracovať viac ako 100 obalov za minútu, čím výrazne skráti čas čakania zákazníkov v radách.

Výhodou spomínaného automatu je, že spotrebitelia už nebudú musieť vkladať do zariadenia vratné obaly po jednom, ale jednoducho vysypú obsah tašky alebo vreca s obalmi do násypníka automatu. Toto out-doorové riešenie je ideálne pre veľké obchodné centrá s parkovacou plochou a celý proces vrátenia obalov prebehne ešte pred samotnou návštevou obchodu. Z pohľadu obchodníka je to najlepšie a najefektívnejšie riešenie, ktoré šetrí veľkú časť predajnej ako aj skladovacej plochy vlastnej prevádzky.

Envipco Quantum si našlo už veľkú obľubu v severských krajinách, ale prerazilo aj v Grécku alebo na Malte. Čo sa týka centrálnej Európy bude mať toto zariadenie slávnostnú premiéru práve pred Vianocami ako symbolický darček pre slovenský zálohový systém, ale hlavne pre spotrebiteľov, ktorým sa zjednoduší a zrýchli proces zálohovania.