Očkujeme bez pozvánky. Môžete prísť na prvú či druhú dávku Pfizeru

9574
Lekár kraja a riaditeľ župného odboru zdravotníctva Tomáš Szalay
Lekár kraja a riaditeľ župného odboru zdravotníctva Tomáš Szalay

Očkovanie je teraz rýchle a jednoduché. V sobotu 17. júla k nám môžete prísť na prvú či druhú dávku vakcíny Comirnaty (Pfizer).

V sobotu od 8:00 do 20:00 v župnom Veľkokapacitnom očkovacom centre v Národnom futbalovom štadióne očkujeme dospelých ľudí (nad 16 rokov) aj bez pozvánky. Čakacia doba závisí od počtu ľudí v danej chvíli, avšak odhadujeme ju na 20 – 30 minút. Prosíme vás, aby ste vyplnili osobné údaje v našom formulári, urýchlite tým registráciu na mieste.

Aj túto sobotu budeme očkovať ľudí aj bez SMS. Stačí prísť s občianskym preukazom a mať zdravotné poistenie. Rovnako zaočkujeme tých, ktorým neprišla SMS-ka na druhú dávku, majú viac ako 4 týždne po prvej dávke a buď boli prvou dávkou očkovaní u nás, alebo o nej majú potvrdenie,“ hovorí lekár kraja Tomáš Szalay.

Dobrá správa je, že v Bratislavskom kraji je záujem o očkovanie stále veľký. Znamená to, že naša kolektívna imunita silnie každým dňom. Teraz je celý proces jednoduchší a rýchlejší, ako kedykoľvek predtým. Využite príležitosť, zaočkujte sa na štadióne a pomôžte aj vašim blízkym, ak majú záujem,“ vyzýva župan Juraj Droba.

TU nájdete celý rozpis očkovania na tento týždeň.