Online video-konferencia neprofesionálnych fotografov AMFO 2021

710

Zaujímate sa o fotografiu ale nie ste profesionálny fotograf? Pozrite sa ako prebieha predsúťažné poradenstvo pre súťažiacich v AMFO.

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre vám každoročne prináša krajskú súťaž a výstavu amatérskej fotografickej tvorby AMFO. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci amatérski fotografi s trvalým bydliskom alebo pôsobiskom v Bratislavskom samosprávnom kraji. Súťaží sa v 3 vekových skupinách – súťažiaci vo veku do 16 rokov, do 21 rokov a nad 21 rokov. Kategórie sú nasledovné: čiernobiela fotografia, farebná fotografia, cykly a seriály, experiment.

Záznamy z tohtoročnej predsúťažnej online video-konferencia neprofesionálnych fotografov prihlásených do krajskej súťaže amatérskej fotografickej tvorby pod vedením Mgr. art. Lenky Lindák Lukačovičovej, ArtD. nájdete na linku https://www.facebook.com/Moska.sk

Ak máte chuť na tvorivú atmosféru, široké spektrum fotografických žánrov, tém a techník a rozmanitosť vekových skupín, neváhajte a pozrite si všetky videá. Virtuálna platforma opäť vytvorila alternatívny priestor pre amatérskych fotografov pre ich odborné usmernenie skúsenou a empatickou konzultantkou v ich umeleckom smerovaní. Bola to možnosť pre vzájomné odovzdanie si tvorivých i osobných skúseností a pre povzbudenie sa k ďalšej tvorbe a možno aj k prihláseniu sa do ďalšieho ročníka súťaže v roku 2022.

Viac informácií nájdete na www.moska.sk