Pozývame na Župný športový deň BSK pre stredoškolákov

2641

Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci so  športovými zväzmi a klubmi pripravuje už  IV. ročník Župného športového dňa BSK pre stredoškolákov, ktorý je určený pre žiakov stredných škôl sídliacich na území Bratislavského kraja. Podujatie sa bude konať vo štvrtok 21. septembra v Športovom areáli Mladá Garda.

Všetky školy, ktoré majú záujem o účasť na tomto podujatí, sa musia zaregistrovať prostredníctvom online dotazníka uverejneného na linku nižšie, a to najneskôr do termínu 1. septembra 2023 vrátane. Dôležité je s registráciou neotáľať, nakoľko počet športujúcich je obmedzený. Odporúčame preto prihlásiť sa čím skôr a zabezpečiť svojej škole účasť na tomto podujatí. V prípade záujmu presahujúceho kapacity podujatia, bude zaradenie škôl do športových disciplín na základe poradia online registrácie. Účasť na podujatí je bezplatná.

REGISTRUJTE SA TU!
Župný športový deň BSK pre stredoškolákov 2023,
ktorý sa bude konať dňa 21. 09. 2023 (štvrtok)
v Športovom areáli Mladá Garda.

Súťažiť sa bude v najatraktívnejších športoch súčasnosti. Z kolektívnych športoch si dievčatá a chlapci zmerajú sily vo florbale, volejbale, plážovom volejbalefutbale a 3×3 basketbale. Zároveň si môžu vybrať atletické disciplíny ako sú beh na 100 m, beh na 800 m, zmiešaná štafeta a skok do diaľky. Dávame šancu zapojiť sa aj nešportovcom v samostatnej vedomostnej súťaži, zameranej na vedomosti v oblasti športu. Najúspešnejšia škola po zrátaní bodov v atletických disciplínach získa Putovný pohár Michala Nálepku. Súčasným držiteľom pohára je Gymnázium Ladislava Novomeského na Tomášikovej ulici v Bratislave.

Týmto pozývame všetky stredné školy sídliace na území Bratislavského kraja, aby si prišli zašportovať, porovnať svoje sily a vedomosti a zabaviť sa. Už teraz sa tešíme na vašu účasť.

*Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu propozícií a organizáciu jednotlivých športových disciplín v závislosti od počtu prihlásených športovcov.
*V prípade nepredvídaných udalostí si organizátor vyhradzuje právo konečného rozhodnutia vo všetkých záležitostiach súvisiacich s usporiadaním jednotlivých športových disciplín, a to vrátane jeho prerušenia, odvolania alebo úpravy jeho pravidiel.