Pozývame vás na rodinný festival “Zažite prírodu – bez hraníc”

1219

Región Marchfeld pozýva na rodinný festival “Zažite prírodu – bez hraníc”, ktorý sa uskutoční 18. a 19. júna 2022 na zámockej lúke v zámockom parku Marchegg. Vstup na festival je voľný.

Milovníci prírody, rodiny a všetci nadšenci môžu objavovať flóru a faunu v meste bocianov aj mimo neho. Okrem toho je v ponuke skvelý program, ako zážitkové stanice pre deti, rodinná joga v prírode, „spähikel“ (pozorovací príves) rakúskych spolkových lesov, či výlety do kráľovstva bocianov.

Cezhraničná zábava

V sobotu sa hostia môžu tešiť na ľudový tanec a hudbu zo Slovenska. Hudobný klub Marchegg-Breitensee hrá v sobotu pri západe slnka a sprevádza návštevníkov večerného podujatia 1.000 svetiel na Morave. Nedeľa začína s hudobným klubom Haringsee a uvoľňujúca hudba od Charly & Heli – interaktívnej kapely – potom ukončí festival. Kulinársky budete rozmaznávaní lahôdkami z regiónu Marchfeld.

Podujatie regiónu Marchfeld v rámci projektu spolupráce Interreg “Ekoregión SKAT”. Tento projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci programu spoluprác Interreg V-A Slovensko – Rakúsko.