Rekord prestížneho turnaja Senecká latka bol prekonaný

795

36. ročník prestížneho turnaja v skoku do výšky seneckej školskej mládeže sa konal vo štvrtok 13. apríla v Základnej škole Mlynská 50, Senec.

Približne 170 žiakov našich škôl bojovalo o pódiové umiestnenia v jednotlivých vekových kategóriách a o body pre svoju školu pre zisk Putovného pohára primátora mesta Senec.

Osemročný rekord Seneckej latky – 165 cm, ktorý vytvoril  v roku  2015  Tibor Takács zo ZŠ s VJM A.M. Szencziho, POKORIL MICHAL PREHODA, žiak ZŠ Tajovského, prekonaním výšky 168 cm.

PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA putoval do ZŠ Tajovského zo ZŠ Mlynská 50.

Výsledky súťaže o Putovný pohár primátora mesta Senec

1.     miesto ZŠ J.G. Tajovského Senec              94 bodov

2.     miesto ZŠ Mlynská Senec                           70 bodov

3.     miesto ZŠ s VjM A.M. Szencziho Senec    32 bodov

4.     miesto Gymnázium A.Bernoláka Senec    23 bodov

5.     miesto ZŠ Kysucká Senec                             7 bodov       

Výsledková listina

Chlapci

Chlapci 2013 – výška 90 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Nimród MatusZŠ s VJM1106
2.Filip HluzákZŠ Tajovského1104
3.Timothy JančíkZŠ Mlynská1103
4.Richard BelákZŠ Tajovského1102
5.Šimon HudákZŠ Kysucká1051

Chlapci  2012 – výška 100 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Lukáš KováčZŠ Mlynská1206
2.Šimon AugustínZŠ Mlynská1154
3.Matúš VitrovszkyZŠ Mlynská1153
4.Gergö BereckZŠ s VJM1152
5.Peter GogaZŠ Tajovského1101
6.Denis LitavskýZŠ s VJM1101

Chlapci 2011 – výška 100 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Timotej ŽigoZŠ Mlynská1206
2.Šimon KováčikZŠ Kysucká1104
3.Péter MúčkaZŠ s VJM1103
4.Adam TringelaGAB1102
5.Keszi MatusZŠ s VJM1051
6.Benjamin JančíkZŠ Mlynská1051

Chlapci  2010 – výška 110 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Matej SzkipalaZŠ Tajovského1406
2.Oliver GáborZŠ Mlynská1354
3.Tobiaš PikusZŠ Mlynská1303
4.Adam GerekGAB1302
5.Erik VencelZŠ s VJM1301

Chlapci 2009 – výška 110 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Hugo PoliakZŠ Tajovského1456
2.Adam StrešňákZŠ s VJM1454
3.Jakub KlírZŠ Tajovského1453
4.Peter PrečuchZŠ Tajovského1402
5.Nicolas NeszméryZŠ s VJM1351

Chlapci  2008 – výška 120 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Michal PrehodaZŠ Tajovského1686
2.Matúš ŠramkaZŠ Mlynská1554
3.Enzo ŠušlaZŠ s VJM1553
4.Andrej VargaGAB1552
5.Lukáš BočkayZŠ Tajovského1551

Chlapci 2007 – výška 120 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Tomáš ŽigoZŠ Mlynská1506
2.Tomáš ChmúraZŠ Mlynská1504
3.Samuel SzaboZŠ Tajovského1403
4.Tobias TrubačGAB1402
5.Jakub KriškaZŠ Mlynská1351

Výsledková listina

Dievčatá

Dievčatá 2013 – výška 90 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Laura LehotskáZŠ Tajovského1156
2.Zoe CsenkeyZŠ s VJM1104
3.Anna MilošovičováZŠ Tajovského1053
4.Natália ŠandorováZŠ Mlynská1052
5.Nina BadinováZŠ Tajovského1051

Dievčatá   2012 – výška 90 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Zuzana PrehodováZŠ Tajovského1156
2.Hanka TondrováZŠ Tajovského1104
3.Linda BaričakováZŠ Mlynská1103
4.Caroline HelferZŠ Mlynská1052
5.Eliška GurskáZŠ Kysucká1001

Dievčatá 2011 – výška 100 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Lilien MolnárováZŠ Tajovského1156
2.Nina KoprivováZŠ Tajovského1154
3.Valéria ŽilkováGAB1153
4.Nela VraždováZŠ Mlynská1102
5.Ema Gabriela GuničováZŠ Kysucká1101
6.Ema EckertováLaura MargitfalviGABZŠ s VJM10510500

Dievčatá  2010 – výška 100 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Ela Rose SokolováZŠ Tajovského1356
2.Ema ŠvehlováZŠ Tajovského1304
3.Anna PukejeZŠ Tajovského1253
4.Lara PenxováGAB1202
5.Natália VarádyováZŠ Mlynská1101
6.Nela HiklováGAB1100

Dievčatá 2009 – výška 110 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Nela KlinčokováGAB1356
2.Valentína VanekováZŠ Tajovského1304
3.Diana VietorisováGAB1153
4.Debora BohonyZŠ s VJM1152
5.Polina NikolaievaZŠ Mlynská1101

Dievčatá   2008 – výška 110 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Laura ChropeňováZŠ Mlynská1256
2.Tamara GilbertZŠ s VJM1204
3.Lila BognárováZŠ Tajovského1153
4.Stela VozárikováZŠ Mlynská1152
5.Petra BelákováZŠ Tajovského1151

Dievčatá 2007 – výška 110 cm

PoradieMeno a priezviskoŠkolaVýkonBody o Putovný pohár
1.Selena SikoríjakováZŠ Tajovského1356
2.Terézia KissováZŠ Mlynská1304
3.Nicoleta MinárikováZŠ Tajovského1253
4.Karen KrébesováZŠ Mlynská1202
5.Sofia RomanováGAB1201

Poďakovanie patrí  všetkým telocvikárom, riaditeľom, osobitne vedeniu ZŠ Mlynská 50  za skvelú prípravu a realizáciu súťaže, vedeniu mesta za podporu a samozrejme všetkým pretekárom za úžasnú atmosféru, nasadenie a výborné výkony.