Tribute to Freedom: Koncert pod Devínom venovaný slobode

231
Tribute to Freedom 2019.
Tribute to Freedom 2019.

Hudobný zážitok, úžasná atmosféra a dôležité posolstvo. Pozývame vás zažiť 12. ročník koncertu pod Devínom s názvom Tribute to Freedom.

Tradícia koncertov Tribute to Freedom vznikla pri príležitosti 20. výročia Nežnej revolúcie a odohrávajú sa pod hradom Devín. Impozantný hrad je významnou súčasťou našej histórie a zároveň miesto, pod ktorým viedla Železná opona. Devín nám pripomína obete fašizmu, ale aj obrovskú úlohu slovenského národa v boji proti nemu. Stal sa symbolom slobody nielen pre Bratislavu a náš kraj, ale aj celé Slovensko.

Dvanásty ročník TRIBUTE TO FREEDOM/ POCTA SLOBODE bude 20. augusta o 18:30 a vystúpia Billy Barman, Korben Dallas, Le Payaco a Sisa Fehér, Jozef Lupták a Vladislav Šarišský. Aj tento rok sme partnermi a srdečne vás na koncert pozývame.

Vstupenky sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal TU a počet je limitovaný.

BILLY BARMAN je významná bratislavská alternatívna rocková skupina niekoľkokrát ocenená Radio Head Awards a cenou skupina roka.

KORBEN DALLAS je rovnako významná rocková skupina z Bratislavy, sú nositelia ocenenia Krištáľové krídlo.

Ďalším účinkujúcim je slovenská bratislavská kapela LE PAYACO, ocenená cenou Radio Head Awards a českou cenou Anděl za najlepší album.

Trojicu bratislavských skupín doplní talentovaná speváčka a multiinštrumentalistka SISA FEHÉR, ktorá s doprovodom renomovaných umelcov JOZEFA LUPTÁKA, violoncellistu a VLADISLAVA „Slnko“ ŠARIŠSKÉHO, klaviristu, zahrajú piesne Mariána Vargu, ako hold tomuto veľkému umelcovi.