Večierok a mimoriadna odmena pre zamestnancov v sociálnych službách

790
Riaditeľka župného Odboru sociálnych vecí Marica Šiková
Riaditeľka župného Odboru sociálnych vecí Marica Šiková

V stredu 14. decembra sme sa v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava stretli s riaditeľmi a zamestnancami župných zariadení sociálnych služieb na „Vianočnom zvonení“.

V krásnych priestoroch divadla riaditeľka župného Odboru sociálnych vecí Marica Šiková odprezentovala úspechy a novinky každého zo štrnástich zariadení, hostia si vychutnali hudobné aj tanečné predstavenia a na záver oznámil predseda BSK Juraj Droba prekvapenie – špeciálny finančný bonus pre všetkých zamestnancov.

„Keď navštevujem naše zariadenia, vždy ma dojme, ako sa zamestnanci správajú ku klientom. Hladia ich, objímajú, pristupujú k nim s nesmiernou trpezlivosťou a úctou. Okrem profesionálnej starostlivosti im dávajú aj lásku. Starať sa o tých najzraniteľnejších je veľmi náročné a hodnotu tejto práce ťažko vyčísliť. Pokúsili sme sa o to aspoň symbolicky. Všetkých zamestnancov zo 14-tich župných zariadení sme pozvali na vianočný večierok a prekvapili špeciálnym benefitom v hodnote 350 eur. Náš Odbor sociálnych vecí pod vedením Marice Šikovej robí fantastickú prácu. Vaše podmienky sa budú aj naďalej zlepšovať, sľubujem,“ povedal na podujatí župan Juraj Droba.

Sme veľmi pyšní na pokroky v našich zariadeniach a tešíme sa, že zamestnancom sa postupne zlepšujú podmienky a klientom skvalitňuje život. Prajeme im krásne sviatky.