Víkendovú „zábavu“ v Záhorskej Bystrici preverujú

1120

Niekto sa počas víkendu v Záhorskej Bystrici poriadne vyjašil. Porozhadzované kontajnery po celej ceste na viacerých miestach v mestskej časti, to bol výsledok vandalov, ktorí v sobotu pred polnocou rozhádzali nádoby na triedený odpad na uliciach Trstínska, Zárubová a na ulici Na krčoch. Neznámu, početnú skupinku vandalov videli na Bratislavskej ulici na kruhovom objazde, kde vyliezli na osadenú plastiku svätých Petra a Pavla.

Mestská časť preveruje kamerové záznamy z objektov, ktoré využívajú kamerové systémy a taktiež kamerový záznam umiestnený na hasičskej zbrojnici. Ak ste aj vy zaznamenali v sobotu v noci nejakú skupinku, prípadne máte info, napíšte na starosta@zahorskabystrica.sk.

Mestská časť pracuje na operatívnom osadení kamier na viacerých dôležitých uzloch v Záhorskej Bystrici. Ak budete najbližšie vidieť/počuť vandalizmus, volajte mestskú políciu na čísle 159, prípadne štátnu políciu 158.

Porozhadzované nádoby na odpad EKO čata hneď v nedeľu upratala, rovnako aj neporiadok, ktorý po zabávajúcej sa skupinke zostal.

Zdroj: Záhorská Bystrica