Cesty k sebe: Benefičný koncert pre deti s psychickými poruchami

808

Už v nedeľu 3. októbra sa bude konať 20. ročník benefičných koncertov Cesty k sebe pre deti s psychickými poruchami. Koncert sa bude konať v Chráme Najsvätejšej Trojice v Pezinku o 16.00 hod.

Nad podujatím prevzala záštitu prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová.

Ad Una Corda sa venuje predovšetkým interpretácii klasickej i modernej chrámovej hudby a jej spopulárneniu. Za sebou má celý rad aktivít, najmä koncertov, súťaží a festivalov. Koncertovali v 15 európskych krajinách, USA i v Izraeli a v Kanade. Spolupracujú aj s profesionálnymi hudobnými telesami ako Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Štátny filharmónia Košice, Štátny komorný orchester Žilina, Slovenský komorný orchester, Musica Aeterna a Solamente Naturali. Za svoju aktívnu činnosť boli v roku 2000 ocenení Mestom Pezinok a v roku 2005 Bratislavským samosprávnym krajom.

Koncert sa koná v režime OTP.

Vstup na koncert je povolený pre plne zaočkované osoby, na základe predloženia platného Covid pasu, alebo pre osoby s platným dokladom o testovaní (PCR a LAMP test je platný 72 hodín a antigénový test je platný 48 hodín), alebo na základe predloženia dokladu o prekonaní Covid-19 pred nie viac ako 180 dňami.