Deň Modranských pivníc

1445

A je to tu! Milovníci vína sa aj tento rok môžu tešiť na obľúbené podujatie Deň Modranských pivníc. V Modre sa tak budú 25. júla ochutnávať vína priamo u vinárov, ktorí ich vyrábajú.

Vstupenky na 17. ročník podujatia, ktoré ste si zakúpili zostávajú v platnosti. Ak ich ešte nemáte, klik na link: https://www.modranskepivnice.sk/

Čaká na vás 40 vinárstiev, 500 vín na ochutnanie, kamenné pivnice, historické vinohradnícke domy, pozoruhodné vinohradnícke dvory, regionálna gastronómia a to najdôležitejšie jedinečná atmosféra.

DEŇ MODRANSKÝCH PIVNÍC

DEŇ MODRANSKÝCH PIVNÍCDočkali sme sa! Poďte k nám do Modry 25. júla koštovať vína priamo u vinárov, ktorí ich pre vás vyrábajú. Vstupenky na 17. ročník podujatia, ktoré ste si zakúpili zostávajú v platnosti. Ak ich ešte nemáte, klik na link: https://www.modranskepivnice.sk/Čaká na vás:- 40 vinárstiev- 500 vín na ochutnanie- kamenné pivnice- historické vinohradnícke domy- pozoruhodné vinohradnícke dvory- regionálna gastronómia- jedinečná atmosféraTento rok pre Vás organizátori pripravili novinku v podobe darčekového poukazu, ktorým môžete obdarovať milovníka vína vo svojom okolí. Info o akciách v Malokarpatskom regióne hľadaj na Travel Malé Karpaty.#denmodranskychpivnic #vinari #modra #mestomodra #modranskepivnice🎥 Michal Stym Patek

Uverejnil používateľ Mesto Modra – oficiálna stránka Sobota 6. júna 2020

Tento ročník si pre vás organizátori pripravili aj novinku v podobe darčekového poukazu, ktorým môžete obdarovať milovníka vína vo svojom okolí.

Zdroj: Modra