Máte srdce muzikanta? Dúbravka hľadá talenty

831
Na fotografii je jeden z mnohých talentovaných študentov zo župného Konzvervatória na Tolstého v Bratislave.
Na fotografii je jeden z mnohých talentovaných študentov zo župného Konzvervatória na Tolstého v Bratislave.

Dom kultúry Dúbravka v spolupráci s Dúbravskou televíziou a Dúbravskými novinami vyhlasuje súťaž „Dúbravka hľadá talenty“.

Súťaž sa uskutoční počas prázdninových mesiacov, pričom prihlasovanie prebieha do 15. júna. Určená je hudobníkom, skupinám i tanečníkom, podmienkou je „len“ byť dobrý, mať talent a chuť sa prezentovať.

Kto sa môže prihlásiť ?

Prihlásiť sa môže sólo hráč na hudobný nástroj (gitara, klavír, flauta, husle, klarinet a podobne ), hudobné skupiny bez určenia žánru, speváci a spevácke zbory, ale aj tanečníci a tanečné zoskupenia. Podmienkou je ovládanie hry na hudobný nástroj, tanca či spevu na dostatočnej úrovni. Podstatná je chuť ukázať svoje umenie. O prvých troch miestach rozhodnú obyvatelia v diváckom hlasovaní na sociálnej sieti. Kvalitu ohodnotí odborná porota.

Čo môžem vyhrať?

Súťažiť sa bude o nahrávanie v štúdiu s profesionálom či šancu vystúpenia na verejnom podujatí v mestskej časti. Hlavným cieľom je potešiť ľudí kvalitným umením a predstaviť sa Dúbravčanom.

Ako sa môžem prihlásiť?

1. Krátke ukážky hudobnej produkcie, minútové videá skladby či piesne zbiera mestská časť do 15. júna, posielať ich možno mailom na martina.buranova@dubravka.sk.

2. Ukážky možno priniesť aj na prenosnom nosiči (USB kľúč, SD karta) do Domu kultúry Dúbravka v obálke spolu s menom a mailovou adresou, prípadne číslom telefónu.

Dom kultúry Dúbravka a Dúbravská televízia si vyhradzujú právo nezaradiť do súťaže takých prihlásených, ktorí nesplnia podmienky súťaže, ktorými sú obstojné ovládanie daného umenia a zaslanie požadovanej ukážky.

Zdroj: Dúbravka – mestská časť Bratislavy