Ihriská na Adlerke v Dúbravke sú dokončené

1482

Ešte posledné úpravy a ihriská v areáli Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej budú pripravené pre športovcov. Preberacie konanie sa začalo v piatok. Po jeho ukončení by mali byť ihriská užívania schopné.

Nové futbalové, tenisové a multifunkčné ihrisko bude spravovať škola, ktorá má aj určiť režim prevádzky. Futbalové ihrisko má povrch z umelej trávy, tenisové umelý akrylátový a multifunkčné z gumového granulátu. Na tomto ihrisku sa majú dať hrať rôzne športy ako volejbal, nohejbal či basketbal.

IHRISKÁ NA ADLERKE SÚ DOKONČENÉ

IHRISKÁ NA ADLERKE SÚ DOKONČENÉ👍Ešte posledné úpravy a ihriská v areáli Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej budú pripravené pre športovcov. „Stavebne sú práce dokončené, aktuálne sa upravuje okolie do pôvodného stavu,“ povedala Lucia Forman, hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja.“ Preberacie konanie sa začalo v piatok. Po jeho ukončení by mali byť ihriská užívania schopné. ⚽️🏀🎾Nové futbalové, tenisové a multifunkčné ihrisko bude spravovať škola, ktorá má aj určiť režim prevádzky. Futbalové ihrisko má povrch z umelej trávy, tenisové umelý akrylátový a multifunkčné z gumového granulátu. Na tomto ihrisku sa majú dať hrať rôzne športy ako volejbal, nohejbal či basketbal.

Uverejnil používateľ Dúbravka – mestská časť Bratislavy Piatok 12. júna 2020

Zdroj: Dúbravka