Informácie o rekonštrukciách ciest nájdete už aj na webe

1994

Rekonštrukcie, uzávierky či hotové úseky regionálnych ciest. To všetko nájdete v novej aplikácii Bratislavského samosprávneho kraja. Je to pomôcka všetkým motoristom, aby mali lepší prehľad o tom, čo ich na cestách v kraji čaká.

„V aplikácii sú tmavomodrou farbou zvýraznené cesty II. triedy, svetlomodrou cesty III. triedy, žltá zobrazuje v súčasnosti prebiehajúce rekonštrukcie a zelená ukazuje úseky a objekty, kde bola už zrealizovaná rekonštrukcia. Občania ako i inštitúcie tak majú prehľad o cestnej doprave na jednom mieste,“ popísal predseda BSK Juraj Droba.

Motoristi sa dozvedia, nielen čo sa rekonštruuje, ale aj ako dlho to bude trvať. Nechýbajú ani informácie o tom, či je cesta čiastočne alebo úplne uzatvorená. Používatelia môžu v aplikácii vyhľadávať, zväčšovať či zmenšovať si mapy, i vyberať si objekty na základe rôznych kritérií. Zrealizované rekonštrukcie sú spracované od decembra 2017, aktualizácia prebieha v pravidelných intervaloch. Župa plánuje zobrazovať aj úseky, kde je rekonštrukcia naplánovaná.

Podrobnejšie informácie o aplikácii ako aj samotnú aplikáciu nájdete tu: https://bratislavskykraj.sk/rekonstrukcie-ciest